18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ ۰۵:۴۱:۲۳
کد مطلب:  629074
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم صورت گرفت:
بازدید رئیس اداره حراست آموزش و پرورش استان از مدارس شهرستان طارم

نعمت اله محمدی رییس اداره حراست آموزش و پرورش استان زنجان همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم از مدارس شهرستان طارم بازدید به عمل آورد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان،نعمت اله محمدی همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم و در راستای بررسی مسائل و مشکلات آموزشی، پرورشی و فضای های فیزیکی مدارس از مدارس شهرستان طارم بازدید به عمل آورد و از نزدیک با دانش آموزان، مدیران و معلمان دیدار و در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.

وی در این بازدید ضمن تبریک هفته معلم و با بیان اینکه معلمی از با ارزش‌‌ترین شغل‌ها در جامعه است افزود: همت بالای معلمان،تلاش بسیارخوب مدیران وکادر مدارس شهرستان طارم مثال زدنی وقابل ستایش است.

 رییس اداره حراست آموزش و پرورش استان زنجان با قدردانی از تلاش معلمان و مدیران مدارس این شهرستان خاطرنشان کرد: معلمی را هرگز به عنوان شغل نمی توان دید بلکه معلمی عشق است و کار آنان سخت و دشوار است اما از سوی دیگر ثمربخش و شیرین است که منجر به تربیت انسان های فرهیخته می شود.

 گفتنی است،در ادامه و در یک جو صمیمی و دوستانه مدیران و معلمان مدارس مسائل و مشکلات خود را با رئیس اداره حراست آموزش و پرورش استان در میان گذاشتند.

شایان ذکر است در این بازدید ها کارشناس حفاظت فیزیکی و پدافند غیرعامل اداره کل و کارشناس حراست اداره آموزش و پرورش شهرستان طارم نیز حضور داشت.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :