15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ ۰۹:۳۰:۰۰
کد مطلب:  628795
مدیر آموزش و پرورش شوش در آیین بزرگداشت مقام معلمان این شهرستان:
معلم تجلی واژه ایثار و فداکاری است

مدیر آموزش و پرورش شوش گفت: معلم دربردارنده همه مفاهیم ایثار، فداکاری و ازخودگذشتگی است و جایگاه بالایی در بین مردم جامعه دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از آموزش و پرورش شوش، عبدالامیر خنیفر مدیر آموزش و پرورش این شهرستان با برشمردن مهمترین اولویت های آموزش و پرورش شهرستان در سال جدید، اظهار کرد: ارتقای شاخص های رفاهی فرهنگیان شهرستان، توجه به بهسازی و توانمندسازی نیروی انسانی و بهبود شاخص های آموزشی و پرورشی دانش آموزان از جمله مهمترین اولویت های مجموعه آموزش و پرورش شوش در سال پیش رو خواهد بود.

 

وی در پایان ضمن تبریک فرارسیدن هفته معلم و  گرامیداشت یاد و خاطر شهدای فرهنگی به نیازها و کمبودهای آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید اشاره کرد و تصریح کرد: مهمترین چالش پیش روی آموزش و پرورش شوش کمبود نیروی انسانی است. آموزش و پرورش این شهرستان 150 معلم کمبود دارد.  

 

گفتنی است؛ در پایان این برنامه از 18معلم نمونه شهرستان شوش و 2 معلم نمونه استانی تقدیر شد. همچنین در راستای تکریم و ارج نهادن به زحمات مدیران سابق آموزش و پرورش شوش، در این مراسم از زحمات و تلاش های روسای 3 دهه سابق آموزش و پرورش این شهرستان تقدیر به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :