14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ ۰۹:۴۴:۴۰
کد مطلب:  628719
معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
نباید هیچ وقت جایگاه رفیع معلمی را فراموش کنیم

نشست هم اندیشی امور اداری و تشکیلات با حضور سرپرست اداره کل امور اداری و تشکیلات، معاون فناوری و رئیس اداره حقوق و مزایای اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارتخانه و معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و مجموعه اموراداری استانی و مناطق تابع در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،  یداله شهباز بیگی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ضمن تبریک هفته معلم گفت: همه ی فرهنگیان فارغ از هر پست و مقامی در آموزش و پرورش یک معلم هستند و نباید هیچ وقت جایگاه رفیع معلمی را فراموش کنیم.

شهباز بیگی با اشاره به اینکه ،ارتباطات مستقیم و رو در رو  با مسئولین باعث می شود که بسیاری از مسائل و موانع موجود در بستر مناطق تابع مرتفع گردد، تاکید کرد: کمبود نیروی انسانی از مهمترین مشکلات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران است که نیازمند یک مدیریت و برنامه ریزی صحیح می باشد.

 

در ادامه سلیمان زادهسرپرست اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با اشاره  به مسائل و مشکلات موجود در حوزه امور اداری تاکید کرد با هماهنگی های به عمل آمده با سازمان امور استخدامی برخی از این مشکلات در حال مرتفع شدن است.

 

سرپرست اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت اموزش و پرورش ادامه داد:  22 اردیبهشت ماه دفترچه آزمون استخدامی در سایت سازمان سنجش ارائه می گردد که حائزین شرایط می توانند در این آزمون شرکت کنند.

 

گفتنی است در آزمون فوق 1 هزار و 768 نفر  در شهرستان های استان تهران مورد پذیرش قرار خواهند گرفت.

به اشتراک بگذارید :