18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ ۰۵:۳۳:۲۷
کد مطلب:  628315
دراداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران صورت گرفت،
دومین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سال 97

دومین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، برنامه ریزی اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان، ارائه گزارش و سیاست های دبیرخانه شورای آموزش و پرورش استان تهران و طرح مباحث ضروری از جمله دستور جلسه های دومین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سال 97 بود.

بر اساس این گزارش شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران، ضمن تبریک به مناسبت هفته گرامی داشت مقام معلم اظهار داشت: امروز کار تربیتی در آموزش و پرورش بسیار حساس تر از گذشته شده است و این معلمین هستند که با خیر و برکت  خود می توانند دانش آموزان را متحول ساخته و از قرار گرفتن در مسیر انحراف نجات دهند.

وی با اشاره به اینکه امروزه معلمین نباید دغدغه ای داشته باشند تا بتوانند رسالت کار فرهنگی و تربیتی خود را به درستی انجام دهند ،تاکید کرد: یک معلم زمانی می تواند در جایگاه و جامعه خود نقش آفرینی کند که خیال و ضمیرش از هر لحاظ آسوده و آرام باشد و فقط بر نقش آموزشی و تربیتی خود تمرکز کند.

حسن بیگی ، با تاکید بر نقش بی بدیل آموزش و پرورش در پیشگیری و مهار آسیب های اجتماعی ، تصریح کرد: در برنامه ریزی برای اوقات فراغت دانش آموزان باید با خلاقیت،نوآوری و شیوه های نوین روانشناختی ، نیاز های امروز دانش آموزان بررسی و مورد اجرا درآید.

 

به اشتراک بگذارید :