18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ ۱۰:۵۳:۱۵
کد مطلب:  626877
با تخصیص اعتبار توسط خزانه انجام می‌شود:
پرداخت بخشی از مطالبات فرهنگیان در هفته بزرگداشت مقام معلم

پیرو قول‌های داده‌شده جهت پرداخت مطالبات فرهنگیان در هفته گرامیداشت مقام معلم با تخصیص اعتبار توسط خزانه، بخشی از مطالبات فرهنگیان پرداخت می‌شود.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، علی الهیار‍‌ترکمن، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی در گفتگو با خبرنگار این مرکز با اشاره به قولی که برای پرداخت مطالبات تا هفته گرامیداشت مقام معلم داده‌شده بود، گفت: با تائید 950 میلیارد از اسناد مالی وزارت آموزش‌وپرورش توسط سازمان مدیریت، این اسناد در اختیار خزانه‌داری کل کشور قرارگرفته بود و با پیگیری‌های انجام‌شده در روزهای گذشته 600 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت و در حال حاضر این اعتبار به استان‌ها جهت پرداخت تخصیص‌یافته است.

 

الهیار ترکمن در مورد جزییات مطالباتی که پرداخت می‌شود، گفت: این مطالبات شامل حق‌التدریس فرهنگیان تا آخر اسفندماه گذشته، حق‌الزحمه تصحیح امتحانات در سال‌های 95 و 96 با اولویت تصحیح کنندگان، خرید خدمات آموزشی به مدت سه ماه، آموزش نظامی سرباز معلم‌ها و هزینه‌های اداری استان‌ها می‌شود.

 

وی در ادامه افزود: 350 میلیارد از اسناد تایید شده توسط سازمان مدیریت در خزانه‌داری کل کشور جهت اختصاص منابع در حال پیگیری است.

ش

به اشتراک بگذارید :