11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ ۰۸:۳۱:۰۰
کد مطلب:  626871
نایب رییس مجلس شورای اسلامی در پاکدشت:
وظیفه معلم زنده نگه داشتن افکار انقلابی و دینی است

همایش سپاس معلم در پاکدشت با حضورعلی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و محمد قمی نماینده مردم شهرستان پاکدشت و مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ، ضمن تبریک هفته معلم گفت: وظیفه معلم زنده نگه داشتن افکار انقلابی و دینی است .

وی با اشاره به اینکه ،دادن اعتماد به نفس به جامعه از کارهای ارزنده معلمین است تاکید کرد: استقلال فرهنگی هر جامعه ای با کار معلمان مستقیما در ارتباط است و از این رو باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به شخصیت بزرگ استاد مطهری تصریح کرد:شهید مطهری بر پرورش عقل و تجزیه و تحلیل تاکید فراوانی داشت و معتقد بود که معلم نباید حافظه افراد جامعه را پر کند بلکه باید قوه تعقل ، تجزیه و تحلیل افراد در جامعه را رشد دهد.

 

در ادامه محمد قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد گرانقدر شهید مرتضی مطهری و تبریک هفته معلم گفت: افزایش فضای آموزشی و تربیتی ،جذب خیرین در ساخت مدارس و احداث اولین درمانگاه ویژه فرهنگیان از جمله اقدامات قابل تقدیر در منطقه است.

 وی با اشاره به تلاش های صورت گرفته با بنیاد برکت ،خاطرنشان کرد: انشاالله  در آینده با ساخت فضاهای بیشتری در سطح شهرستان روبرو خواهیم شد .

گفتنی است ،در این مراسم از فرهنگیان برگزیده شهرستان تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید :