12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ ۰۸:۳۸:۵۰
کد مطلب:  626702
مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم دره در مراسم زنگ سپاس معلم:
تقدیر از معلم، تکریم دانایی است

لعیا جعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم دره در مراسم زنگ سپاس معلم گفت:تقدیر از معلم، تکریم دانایی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از خرم دره، مراسم نواختن زنگ سپاس معلم در کلیه مدارس  شهرستان خرم دره و به طور متمرکز در آموزشگاه شاهد کوثر و با حضور مدیر آموزش و پرورش، فرماندار، فرمانده سپاه و جمعی از مسئولین شهرستان و کارشناسان مدیریت آموزش و پرورش برگزار شد.

لعیا جعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم دره با گرامیداشت اعیاد شعبانیه و یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری به عنوان  استادی که در روشنگری اقشار با سواد به ویژه قشر فرهنگی جامعه قدم های اساسی برداشته بود گفت : آثار عمیق ایشان در احیای فکر دینی اصیل و بی پیرایه و منطبق با نیاز روز جامعه در حال گذار ما بسیار موثر بوده است.

جعفری  ادامه داد:معلمان انسان هایی هستند که از کرامت نفس و سلامت قلب و روح برخوردارند ، انسان های دلسوز و عاشقی که نام معلم بر آنها نهاده شده در این مسیر قدم نهاده اند و تکریم معلم در واقع تکریم دانایی می باشد.

محمدی فرماندار شهرستان خرم دره نیز در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه و هفته بزرگداشت مقام معلم، نقش بی بدیل معلمان سرزمینمان را در اعتلای آرمان های امام راحل(ره) و شهدای این مرز و بوم مثال زدنی خواند.

وی با بیان اینکه مقام والا و بسیارمقدس معلمی را نمی توانیم با نوشتن چند جمله بر کاغذ و یا گفتن چند کلمه نشان دهیم گفت: بر همه ی ما لازم است که چه در کلام و چه در عمل قدردان زحمات معلمان باشیم و بدانیم بخش اعظمی از موفقیت های هر شخص در گرو زحمات معلمان است.

در ادامه مراسم زنگ سپاس معلم با دستان مادر شهید توکلی از شهدای شهرستان خرم دره و حجت اله محمدی فرماندار شهرستان نواخته شد.

شایان ذکر است در پایان مراسم از دبیران و کادر اجرایی این آموزشگاه با تقدیم تقدیرنامه و شاخه گلی از طرف مدیر آموزش و پرورش و فرماندار و مسئولین حاضر در مراسم تقدیر شد.

به اشتراک بگذارید :