19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ ۰۷:۵۰:۴۰
کد مطلب:  626639
در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان مدارس استثنایی:
کلاس های فرهنگی هنری، ورزشی و آموزشی در کانون باران در تابستان برگزار می گردد

در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان با نیازهای ویژه ،کلاس های ورزشی، هنری و آموزشی در ایام تابستان در کانون فرهنگی تربیتی باران در رشته های مختلف برگزار می گردد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان با نیازهای ویژه ،کلاس های ورزشی، هنری و آموزشی در ایام تابستان در کانون فرهنگی تربیتی باران در رشته های مختلف برگزار می گردد.

سهیلا فریقی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی در گفت وگویی در این مورد اظهار داشت: با آغاز فصل تابستان، دغدغه والدین دانش آموزان برای غنی سازی اوقات فراغت و برنامه ریزی مناسب برای فرزندانشان دوچندان می شود و در سال های اخیر با وجود فضای مجازی بر این نگرانی ها و دغدغه های والدین افزوده شده است.

وی گفت: برگزاری کلاس های شاد، مفرح و هدفمند برای کودکان و نوجوانان می تواند علاوه بر ارائه آموزش های مختلف، این گروه سنی را از بسیاری از آسیب های اجتماعی در امان نگه دارد.

فریقی افزود:برنامه ریزی های خوبی در راستای اوقات فراغت دانش آموزان در رشته های مختلف پیش بینی گردیده است و دانش آموزان عزیز می توانند با مراجعه به کانون باران در رشته مورد علاقه خود ثبت نام نمایند.

علاقمندان برای اطلاع از عناوین و هزینه های  برگزاری کلاس ها اینجا کلیک نمایند.

به اشتراک بگذارید :