24 ذیقعده 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ ۱۰:۳۵:۰۰
کد مطلب:  626466
با انتخاب آثار برتر;
نتایج مرحله استانی جشنواره های الگوهای برتر تدریس و تجارب برتر تربیتی اعلام شد

معاون فرهنگی و پرورشی آذربایجان شرقی گفت: در جشنواره الگوهای برتر تدریس( درس تفکر و سبک زندگی اسلامی)13 اثر به عنوان آثار برتر استانی از 70 اثر راه یافته به مرحله استانی و در جشنواره تجارب برتر تربیتی استانی تعداد 7 اثر به عنوان آثار برتر استانی جشنواره بودند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، طاهر علمی از پایان برگزاری مرحله استانی جشنواره الگوی برتر تدریس خبر داد و افزود: مرحله استانی جشنواره الگوی برتر تدریس برگزار شده و نفرات برتر استانی مشخص شدند.
وی ادامه داد: از تعداد 234 اثر ارسال شده به مرحله منطقه / ناحیه پس از داوری 70 اثر به دبیرخانه استانی جشنواره ارسال گردید که پس از داوری در مرحله استانی تعداد 13  اثر به عنوان آثار برتر استانی انتخاب شدند که به دبیرخانه کشوری مسابقات جهت شرکت در مرحله کشوری ارسال خواهند شد.

اعلام نتایج مرحله استانی جشنواره تجارب برتر تربیتی

همچنین در ادامه علمی از پایان مرحله استانی جشنواره تجارب برتر تربیتی خبر داد و افزود:از تعداد 965 اثر ارسال شده به مرحله منطقه / ناحیه پس از داوری مرحله اول تعداد 325 اثر به دبیرخانه استانی جشنواره راه یافت که پس از داوری در مرحله استانی تعداد 7 اثر به عنوان آثار برتر استانی انتخاب شدند که آثار منتخب جهت شرکت در مرحله کشوری به دبیرخانه کشوری این مسابقات واقع در اداره کل آموزش وپرورش  استان اردبیل تحویل داده خواهند شد.

 

اسامی ومشخصات نفرات برتر استانی به شرح جدول ذیل اعلام می گردد :

 

ردیف

نام و

 نام خانوادگی

مدرک و

 رشته­تحصیلی

محل خدمت

پایه­ی تحصیلی

موضوع تدریس

توضیح

منطقه/ناحیه

1

محمد اصل محمد علیزاده

فوق لیسانس

خسروشهر

هفتم

تفکر درباره تفکر

رتبه اول – راه یابی به مرحله کشوری

2

محمد حسن اسعد

فوق لیسانس

مراغه

هفتم

تفکر درباره تفکر

رتبه دوم – راه یابی به مرحله کشوری

3

حمیده آسیابان نژاد

لیسانس

ناحیه 1

هفتم

من کیستم

رتبه اول – راه یابی به مرحله کشوری

4

فائزه درهمجانی

لیسانس

کندوان

هفتم

من کیستم

رتبه دوم – راه یابی به مرحله کشوری

5

رحیم حسین زاده

فوق لیسانس

گوگان

هفتم

معیار من در انتخاب دوست

رتبه اول – راه یابی به مرحله کشوری

6

رقیه محمدی

لیسانس

میانه

هفتم

معیار من در انتخاب دوست

رتبه دوم – راه یابی به مرحله کشوری

7

اکرم عابدی روشی

لیسانس

مراغه

هشتم

زیبایی

رتبه اول – راه یابی به مرحله کشوری

8

مریم نداف اسکویی

فوق لیسانس

ناحیه 4

هشتم

زیبایی

رتبه دوم – راه یابی به مرحله کشوری

9

بیت الله قدسی

فوق لیسانس

مراغه

هشتم

مهارت های زندگی موفق

رتبه اول – راه یابی به مرحله کشوری

10

زهره ذولقدری

لیسانس

مراغه

هشتم

مهارت های زندگی موفق

رتبه دوم – راه یابی به مرحله کشوری

11

پریسا رحمتی بخشایش

فوق لیسانس

ناحیه 5

هشتم

واقعیت

رتبه اول – راه یابی به مرحله کشوری

12

زهرا کلانتری

لیسانس

کندوان

هفتم

مهار وکنترل عصبانیت

رتبه اول – راه یابی به مرحله کشوری

13

منیژه نور پور اصل

لیسانس

ناحیه 4

هشتم

مهار وکنترل عصبانیت

رتبه دوم – راه یابی به مرحله کشوری

 

 

نفرات برتر جشنواره تجارب برتر تربیتی در استان:

امتیاز

منطقه / ناحیه

نام ونام خانوادگی

ردیف

61/5

هوراند

رسول برقی

1

58/5

ناحیه 5

حلیمه آقاپورزندآبادی

2

58

اهر

مرتضی اکبری

3

57/5

ناحیه 1

حمیده آسیابان نژاد

4

56/5

ملکان

علی قلی نژاد

5

51

ناحیه 5

ناهیده هاشم زاده

6

50/5

ناحیه 4

لیلا دهقان

7

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :