18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ ۰۸:۵۳:۴۱
کد مطلب:  625012
نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان در دیدار با مسئولین و مدیران آموزش و پرورش نواحی یک و دو:
آموزش و پرورش باید در راستای تربیت دینی حرکت نماید

نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان در دیدار با مسئولین، مدیران و معلمین نواحی یک و دو زنجان گفت: آموزش و پرورش باید در راستای تربیت دینی دانش آموزان اهتمام جدی داشته باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از ناحیه یک،روسا،مدیران و معلمان نواحی یک و دو صبح روز شنبه پانزدهم اردیبهشت ۹۷به مناسبت هفته معلم با نماینده ولی فقیه در زنجان دیدار کردند .

آیتالله علی خاتمی در این دیدار ضمن عرض خیر مقدم و تبریک هفته معلم به اساتید، معلمان ومتولیان تعلیم و تربیت گفت: در ارتباط با تعلیم و تربیت هر چه گفته شود کم است لشگرعظیمی در آموزش و پرورش مشغول به کار می باشند که یک میلیون نفر آنها به عنوان معلم وبدنه آموزش وپرورش مشغول به کارمیباشند.

آیت الله خاتمی در ادامه بیانات خود افزود: هفته معلم فرصتی مغتنم برای تجلیل و ارزیابی از کار معلمین می باشد.

 نماینده ولی فقیه در استان ضمن تأکید بر این نکته که همه ما باید از کارهای خود ارزیابی کنیم گفت: انسان در پایان روز و پایان سال ازکارهای خودارزیابی مینماید و معلمان نیز باید خروجی کار خود را ارزیابی کنند؛ چراکه ما در پیشگاه دو دادگاه پاسخگو هستیم یکی دادگاه عدل الهی؛ که در آن دادگاه و الشاهد  هو الحاکم که قضاوت و حاکم حقیقی در آن دادگاه خداوند است که ربطی به جناح و سیاست ندارد.

امام جمعه زنجان در ادامه سخنان خود افزود: دادگاه دیگری که آموزش وپرورش را می سنجد قضاوت افکار عمومی می باشد که باید آن هم در خروجی کار آموزش وپرورش در نظر گرفته شود.

این مقام مسئول در ادامه با بیان این نکته که برای دانشآموزان حکومت ها ، دولت ها ، خانواده ها  و آموزش وپرورش خدمت میکنند؛ گفت: تربیت دینی دانش آموزان بایستی جزو اولویتهای آموزش و پرورش باشد.

 وی تصریح کرد: باید با مدیریت صحیح نیروی انسانی عدالت در آموزش و پرورش نهادینه شود.

به اشتراک بگذارید :