18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ ۰۵:۵۶:۰۵
کد مطلب:  624750
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در ناحیه 1 ری:
کلاس درس اولویت اصلی در ساماندهی نیروی انسانی است

جلسه ی معاونین پژوهش مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران در سالن همایش های مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک شهرری برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل ازناحیه یک شهرری؛عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: کلاس درس اولویت اصلی ساماندهی نیروی انسانی در سال 97 می باشد.

 فولادوند با اشاره به تراکم بالای دانش آموزی در مناطق شهرستان های استان تهران تاکید کرد:سالانه حدود 35 هزار دانش‌آموز به جمعیت دانش‌آموزی شهرستان‌های استان تهران اضافه می‌شود که باید با مدیریت درست بتوانیم شرایط عادلانه تحصیل را برای آن‌ها فراهم کنیم.

 

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به کمبود نیروی انسانی در این استان تصریح کرد: تراکم بالای دانش‌آموزی و کمبود فضای آموزشی  در این استان ،نیازمند یک برنامه ریزی دقیق و مدون است تا بتوان با کمترین هزینه و چالش، مشکلات را مدیریت کرده و سال تحصیلی 98-97 را به خوبی آغاز کنیم.

 

این مقام مسئول با تاکید بر ساماندهی34 هزار کلاس درس در شهرستان‌های استان تهران یادآور شد: ساخت و سازهای روز افزون و افزایش شهرک های اقماری در شهرستان های استان تهران یکی دیگر از چالش های موجود بر سر راه ساماندهی نیروی انسانی است.

مدیرکل آموزش وپرورش شهرستان‌های استان تهران با اشاره به وجود 120 هزار دانش‌آموز اتباع خارجی در این استان خاطرنشان کرد: تفاوت‌های فرهنگی، تراکم بالای کلاس‌های درس و کمبود فضاهای آموزشی استاندارد از جمله مباحثی است که اگر مورد توجه جدی قرار نگیرد رشد آسیب‌های اجتماعی را به همراه خواهد داشت.

به اشتراک بگذارید :