18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ ۱۰:۰۷:۲۶
کد مطلب:  623158
مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان در اولین نشست خبری:
هدف اساسی ما تجلیل از جایگاه فرهنگیان استان می باشد/عصر امروز عصر شفاف سازی و پاسخ گویی است

مریم رشتچی مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان در اولین نشست خبری خود به مناسبت گرامیداشت هفته معلم در جمع اصحاب رسانه گفت: هدف اساسی ما تجلیل از جایگاه فرهنگیان استان می باشد و در مقابل رسانه ها نیز ملزم به شفاف سازی و پاسخ گویی هستیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش زنجان،مریم رشتچی در نخستین نشست خبری خود با اصحاب رسانه که به مناسبت هفته معلم برگزار شد، ضمن تقدیر از همکاری اصحاب رسانه با مجموعه آموزش و پرورش اظهار کرد: آموزش و پرورش به لحاظ گستردگی که دارد، نیازمند فضای شفافی است و مطبوعات نیز به لحاظ اینکه رکن چهارم جامعه هستند، نقش بسزایی در این زمینه دارند.

وی با اشاره به اینکه مطبوعات حلقه ارتباطی بین مردم و مسؤولان هستند،گفت:آموزش و پرورش به لحاظ گستردگی که دارد باید فرصت بیشتری را برای پاسخگویی پیش‌بینی کند، که البته در ادامه این امر گسترش خواهد یافت و از نقد رسانه‌ها در این زمینه استفاده خواهیم کرد.
وی در ادامه ضمن تبریک هفته معلم به برنامه‌های در نظر گرفته شده برای هفته معلم نیز اشاره کرد و گفت: چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت معلم، ولایت مداری و سلوک مطهری، پنج‌شنبه ۱۳ اردیبهشت معلم و تکریم اجتماعی، جمعه ۱۴ اردیبهشت معلم، توسعه اجتماعی و انسجام ملی، شنبه ۱۵ اردیبهشت معلم و پیشکسوتان تعلیم و تربیت، یکشنبه ۱۶ اردیبهشت معلم، مسؤولیت پذیری و هدایت انقلابی، دوشنبه  ۱۷اردیبهشت معلم، مرجعیت تربیتی و مولد سرمایه اجتماعی، سه شنبه ۱۸ اردیبهشت روز معلم و تکریم سازمانی، عناوین روزهای هفته معلم است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان همچنین با اشاره به برنامه انتخاب معلم نمونه بیان کرد: در این زمینه نیز بیشتر تاکید ما بر جایگاه معلم است تا اینکه یک نفر را از بین معلمان انتخاب کنیم.
وی در پایان گفت:برنامه متمرکز تجلیل از معلمان هفته آینده روز یکشنبه 16 اردیبشهت سال جاری برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :