19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ ۰۹:۲۰:۱۲
کد مطلب:  623056
نماینده مردم زنجان و طارم در شورای آموزش و پرورش استان:
باید در مدیریت کشور از ظرفیت های جدید نیروی انسانی استفاده کرد

نماینده مردم شهرستان های زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در اولین شورای آموزش و پرورش در سال جدید گفت: برای پیشرفت و تعالی کشور، باید از ظرفیت نیروی انسانی تازه نفس، جوان و جدید استفاده کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان،علی وقفچی امروزدر اولین جلسه  جلسه شورای آموزش و پرورش استان زنجان در سال جدید گفت:برای پیشرفت و تعالی کشور، باید از ظرفیت نیروی انسانی تازه نفس، جوان و جدید استفاده کرد.

وی افزود:یکی از شاخصه های توسعه هر کشور پیشرفت علمی آن است و باید به این بخش توجه ویژه داشت.
سخنگوی کمسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: تغییرات مدیریتی نباید باعث تضییع زحمات مدیران قبلی شود، بلکه باید در امتداد و تکمیل خدمات آنها باشد، تا نظام مدیریتی، آسیبی از این موضوع نبیند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس ادامه داد:اگر از شاخصه های توسعه عقب مانده ایم دلیل آن عدم توجه مان به علم است و بر این اساس باید کشور به صورت علمی اداره شود.

وی با اشاره به جمله"بهترین سیاست راستگویی است."ازحضرت علی (ع) اظهار داشت:امروز باید فکرها و اندیشه را به عمل تبدیل کرد و بدینوسیله تولید ثروت نمود.

این مقام مسئول ضمن تبریک هفته معلم تاکید کرد:باید برای اعتلای کشور سیاست درستی در پیش بگیریم و تمامی راه ها را در این راستا هموار کنیم.

وقف چی در پایان ضمن تبریک انتصاب مریم رشتچی به عنوان مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت:تغییر ضرورت هر کشور است و باید در جهت مثبت انجام گیردو از تمامی ظرفیت های نیروهای انسانی استفاده بهینه به عمل آید.
در ادامه معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان نیز گفت: شهرداری های استان طبق قانون باید مبالغی را به این اداره پرداخت کنند.
یعقوب علی عبادی تصریح کرد: تا کنون اهتمام خاصی در این حوزه وجود نداشته و تنها شهرداری زنجان تاحدودی این مبالغ را واریز کرده است.
وی اظهار داشت: آموزش و پرورش نیازمند این مبالغ است، تا بتواند برای موضوع تربیت دانش آموزان خلاها را پر کند.
عبادی تاکید کرد: برای داشتن جامعه ایده آل که شاخص های فرهنگی در آن رعایت شده، باید همه دستگاه ها با این مجموعه به عنوان متولی اصلی تربیت فرزندان، تعامل سازنده و موثر داشته باشند.
وی اظهار کرد: نباید به بودجه ای که برای آموزش و پرورش تخصیص پیدا کرده، نگاه هزینه ای داشت، چرا که این بودجه به نوعی سرمایه گذاری برای آینده کشور است.

به اشتراک بگذارید :