18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ ۰۹:۱۴:۴۸
کد مطلب:  623018
با حضور تمامی اعضاء:
اولین جلسه ی شورای آموزش و پرورش استان زنجان در سال 97 برگزار شد

با حضور استاندارومدیر کل آموزش و پرورش وهمچنین سایر اعضا،صبح امروز اولین جلسه ی شورای آموزش و پرورش استان زنجان در سال جدید برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، با حضور استاندارومدیر کل آموزش و پرورش وهمچنین سایر اعضا،صبح امروز اولین جلسه ی شورای آموزش و پرورش استان زنجان در سال جدید برگزار شد.

مریم رشتچی در ابتدای جلسه ضمن تبریک نیمه شعبان و هفته معلم گفت:آموزش و پرورش سرمایه امروز و فردای جامعه است و نقش کلیدی در توسعه کشور دارد.

وی افزود:آموزش و پرورش به لحاظ گستردگی یک دغدغه ی ملی است و همه ی مردم و دستگاه های دولتی و غیر دولتی باید در کنار آن باشند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان ضمن اشاره به تصویب قاون شوراهای آموزش و پرورش در سال 1372 ابراز داشت:مهمترین هدف این قانون بسیج کلیه ی نیروها برای رسیدن به اهداف عالی آموزش و پرورش است.

این مقام مسئول ادامه داد:هم اکنون شورای آموزش و پرورش در قالب 4 کمیته ی پرورشی،آموزشی،پژوهشی و پشتیبانی فعالت دارد .

 وی با اشاره به عضویت 176 نفر در شوراهای آموزش و پرورش نواحی و مناطق 14 گانه آموزشی و همچنین شورای استان گفت:امیدواریم با تدابیر استاندار و مشارکت اعضاء بتوانیم تمامی ادارات و نهادها را با آموزش و پرورش همراه و همگام نماییم.

رشتچی از برگزاری همایش متمرکز گرامیداشت مقام معلم در روز یکشنبه16 اردیبهشت سال جاری خبر داد و اظهار داشت:با تغییر روند نوع گرامیداشت هفته معلم،هدف تجلیل از جایگاه و پایگاه معلم است و سعی داریم به طور کلی ارزش معلم در جامعه شناسانده شود.

وی در پایان برای تمامی زحمت کشان نظام تعلیم و تربیت کشور آرزوی توفیق و بهروزی نمود.

 

به اشتراک بگذارید :