12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ ۰۳:۲۶:۱۰
کد مطلب:  621596
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان زنجان اعلام کرد:
نتایج مرحله استانی شانزدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی دانش آموزان متوسطه نظری

محمود شهبازی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان زنجان گفت: مرحله استانی شانزدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی دانش آموزان متوسطه نظری،روز دوشنبه سوم اردیبهشت سال جاری در محل پژوهش سرای دکتر امیر اعلم غضنفریان ناحیه دو برگزارو نفرات برتر مشخص شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان،شانزدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی دانش آموزان متوسطه نظری در دروس آزمایشگاه علوم  پایه دهم و پایه یازدهم بصورت کتبی و عملی برگزار شد.

محمود شهبازی با اعلام این خبر گفت: این دوره از مسابقات بین 78 نفر دانش آموز راه یافته به مرحله استانی در قالب 26 تیم سه  نفره، دوشنبه سوم اردیبهشت 97 برگزار گردید.

وی افزود: شانزدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی دانش آموزان با شرکت بالغ بر یک هزار و 200 دانش آموز در مرحله آموزشگاهی و 370 نفر در مرحله منطقه ای برگزار و تیم برتر هر منطقه در پایه های دهم و یازدهم به مرحله استانی معرفی شد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان زنجان تصریح کرد: در ادامه با معرفی 28 تیم برترمرحله ی منطقه ای، مسابقات با حضور 26 تیم سه نفره در مرحله استانی برگزار گردیدکه بعد از داوری های انجام شده و بررسی موارد مورد نیاز نتایج این دوره از مسابقات به شرح ذیل اعلام می گردد.

قابل ذکر است تیم های اول استان در پایه دهم و یازدهم به مرحله کشوری راه یافته اند که در مرداد ماه سال جاری به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

به اشتراک بگذارید :