11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ ۰۳:۱۰:۰۸
کد مطلب:  621568
در نشست کارکنان مرکز اطلاع ر سانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش صورت گرفت؛
تشریح برنامه های مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی به مناسبت هفته معلم

در نشست کارکنان مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش برنامه های در دست اقدام مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی به مناسبت گرامی داشت هفته معلم تشریح شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، عصر امروز، نشست کارکنان این مرکز با هدف آمادگی و هماهنگی بیشتر برای ورود به هفته معلم و همچنین برنامه ریزی برای تولید محتوا در استودیو الفبا و فضای رسانه ای کشور برگزار شد.

 

در این نشست، ابتدا مرتضی نظری رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی، اظهار کرد: اگر قصد تولید گفتمان داریم، قطعاً با کارهای تکراری نمی  توان ظاهر شد و باید روابط عمومی ها در برنامه های بزرگی همچون هفته معلم، نوآورانه، متفاوت و مؤثر ظاهر شوند، که فیلم کوتاه تولیدشده توسط مرکز، به مناسبت هفته معلم یکی از این نوآوری هاست.

 

در ادامه، معاونین مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی هریک به تشریح برنامه های در دست اقدام هفته معلم پرداختند؛ پخش فیلم کوتاه چهار دقیقه ای ویژه هفته معلم از صدا و سیما، یکی از برنامه ها خواهد بود.

 

براساس این گزارش؛ شاپور محمدزاده مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی، ضمن تقدیر از تلاش های مستمر و

بی وقفه روابط عمومی، از همکاری های نزدیک و انسجام بسیار خوب میان دفتر وزارتی و مرکز روابط عمومی تشکر کرد و در جریان آخرین برنامه های مرکز اطلاع رسانی در خصوص هفته معلم قرار گرفت و نقطه نظرات خود را بیان نمود.

 

در پایان این نشست، رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی از تلاش های چندین ساله و صادقانه حمید محمدی تقدیر و تشکر و اصغر خلیلی را به سمت معاون فرهنگی و تبلیغات مرکز معرفی کرد.

 

 

به اشتراک بگذارید :