19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ ۱۲:۵۰:۰۰
کد مطلب:  621259
مدیر کمیسیون معین وخاص شورای عالی آموزش وپرورش در زنجان:
امیدواریم نسلی که تربیت می کنیم نسلی خلاق وپایبند به آرمان های نظام باشد

موسی الرضا کفاش مدیر کمیسیون معین وخاص شورای عالی آموزش وپرورش در جلسه هدایت تحصیلی واستقرار پایه12 گفت: امیدواریم نسلی که تربیت می کنیم نسلی خلاق وپایبند به آرمان های نظام باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان موسی الرضا کفاش مدیر کمیسیون معین وخاص شورای عالی آموزش وپرورش در جلسه هدایت تحصیلی واستقرار پایه12 گفت: افتخار می کنیم که به عنوان یک همکار فرهنگی در کنار شما ودر سنگری متفاوت در خدمت تعلیم وتربیت کشورمان هستیم.

کفاش در ادامه سخنان خود گفت: امیدواریم نسلی که تربیت می کنیم نسلی خلاق باشد  که از آرمان های نظام وانقلاب پاسداری کند ومنویاتی که این نظام بر اساس آن شکل گرفته را به نحو احسن دنبال نماید.

این مقام مسئول افزود:شورای عالی آموزش وپرورش مرجع سیاستگذاری وقانونگذاری در حوزه آموزش وپرورش است که 20نفر عضو دارد که6 نفر از آنان  وزرا ونیز افراد صاحب نظر ودانشگاهی هستند که این شورا قوانین را مصوب وبرای  اجرا به  استان هاابلاغ می نماید.

وی گفت: کارهای خوبی در استان انجام شده وگزارشات داده شده وچالش ها وپیشنهادات مطرح شده نشان از دقت نظر وتلاش های صورت گرفته در این زمینه در استان است که بخشی از آن به حوزه شورای عالی آموزش وپرورش مربوط  است که ما موظفیم آنها را به کمیسیون های ذی ربط ابلاغ نماییم.

مدیر کمیسیون معین وخاص شورای عالی آموزش وپرورش گفت: نباید بگذاریم تنگاها ومضیقه های مالی برنامه ها را تحت الشعاع خود قرار دهد چرا که بخش عمده ای از مشکلات با همت وتلاش رفع می شود که شاهدیم استان با تدبیرهای ارزشمند خود گام های مهمی را برداشته وگزارشات ارائه شده نیز حاکی از آن است.

کفاش در پایان سخنان خود گفت: تاکید سند تحول بنیادین توسط مقام معظم رهبری، ضرورت پرداختن به آن را چندین برابر نموده است.

در ادامه جلسه علی نیکبختیان عضو کمیسیون برنامه های درسی وتربیتی شورای عالی آموزش وپرورش نیز گفت: ماحصل گزارشات ارائه شده توسط همکارانمان در استان را به شورای عالی آموزش وپرورش ارائه می کنیم که قطعا در برنامه ریزی های بعدی مثمر ثمر خواهد بود.

محمود شهبازی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان نیز ضمن اشاره به مشکلات عدیده موجود در خصوص هدایت تحصیلی واستقرار پایه12 ابراز امیدواری کرد وزارت محترم تا حد امکان در جهت بر آورده نمودن آنان کمک کار استان باشد.

به اشتراک بگذارید :