12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ ۱۳:۰۰:۰۰
کد مطلب:  620560
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان زنجان:
نمایشگاه معرفی مشاغل از 8 الی 12 اردیبهشت ماه در زنجان برگزار می‌شود

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: از 8 تا 12 اردیبهشت‌ماه نمایشگاه معرفی مشاغل در زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، محمود عباسی گفت:هفته مشاغل فرصت مناسبی است تا دانش‌آموزان با فرصت‌های شغلی در جامعه آشنا شوند.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های لازم برای این ایام در نظر گرفته شده است، افزود: بازدید دانش‌آموزان از مراکز علمی از جمله این برنامه‌ها است.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان همچنین از آشنایی و استفاده از سخنرانان صاحبان حرف و کارآفرینان در مدارس استان زنجان خبر داد و گفت: در این زمینه نگاه ویژه‌ای به کارآفرینان جوان شده است.

عباسی از تهیه فیلم و اسلاید معرفی مشاغل به کمک سایر دستگاه‌ها برای آشنایی دانش‌آموزان با رشته‌های تحصیلی و مشاغل مرتبط با آن خبر داد و گفت: این فیلم‌ها در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.

وی همچنین با اشاره به تبدیل هر یک از هنرستان‌های استان زنجان به عنوان یک نمایشگاه افزود: این نمایشگاه‌ها موجب می‌شود دانش‌آموزان با رشته‌های مختلف آشنا ‌شوند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به اینکه نمایشگاه متمرکز هفته معرفی مشاغل از 8 تا 12 اردیبهشت در زنجان برگزار خواهد شد، اظهار کرد: این نمایشگاه در کارخانه کبریت با کمک سایر دستگاه‌ها برپا می‌شود.

عباسی خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه بستر لازم فراهم می‌شود تا در طرف صبح و عصر دانش‌آموزان از طریق مدارس در نمایشگاه هفته مشاغل حضور یابند و طرف بعد از ظهر نیز این افراد بتوانند در کنار خانواده خود از این نمایشگاه دیدن کنند.

 

به اشتراک بگذارید :