18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ ۰۶:۱۱:۲۷
کد مطلب:  620244
مدیر کل دفتر آموزش دوره دوم متوسطه فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش در ناحیه 2 ری:
ظرفیت ساخت مدارس باید به سمت هنرستانها هدایت شود

اولین گردهمائی کارشناس مسئولان و مدیران هنرستانهای فنی و حرفه ای شهرستانهای استان تهران با حضور مدیر کل دفتر آموزش دوره دوم متوسطه فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش در سالن همایش های فدک آموزش و پرورش ناحیه 2ری برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از  ناحیه 2 شهر ری ،حسینی مقدم مدیر کل دفتر آموزش آموزش دوره متوسطه فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش با تبیین سیاست ها و راهبردهای اجرایی دفتر فنی حرفه ای ، جهت استقرار کامل ساختار جدید در عین حفظ کیفیت ، گفت : علیرغم هزینه های بالاتر ، برای حفظ کیفیت و متوازن سازی رشته های فنی حرفه ای و هنرستانها ، ظرفیت ساخت مدارس باید به سمت هنرستانها هدایت شود .

وی افزود :هدف باید این باشد که فارغ التحصیلان این سیستم ،شهروندان با مهارت بالایی باشند که قبل از تحصیلات دانشگاهی توانایی جذب در بازار کار را داشته باشند .

گفتنی است در این همایش مدیران هنرستانها و نمایندگان آنان مشکلات آموزشی و چالشهای مد نظر خود را برای مدیر کل دفتر  آموزش دوره دوم متوسطه فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش مطرح نمودند .

به اشتراک بگذارید :