11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ ۰۵:۰۵:۲۹
کد مطلب:  620135
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در هم اندیشی مجمع خیرین مدرسه ساز استان :
خیرین مدرسه ساز بازوان توانمند آموزش و پرورش هستند

نشست هم اندیشی مجمع خیرین مدرسه ساز اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ، یداله شهباز بیگی معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، با اشاره  بر اهمیت و جایگاه دانش و علم‌آموزی در جامعه و لزوم تلاش برای تقویت زیرساخت ‌های این بخش گفت: مدرسه جایگاه ارزشمندی دارد و خیرین مدرسه ساز دارای ارزش و جایگاه والایی نزد خداوند قادر و توانا می باشند.وی افزود: مدرسه سازی اوج ایثار و فداکاری را نشان می دهد وکار خیرین مدرسه ساز باقیات صالحات خواهد شد .

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و گپرورش شهرستان های استان تهران با تاکید بر این که  خیرین مدرسه‌ ساز انسان‌های بزرگ و بازوان توانمندی برای آموزش و پرورش و سرمایه های عظیمی برای کشورهستند ، تصریح کرد: تشویق و ترغیب مردمی که از استطاعت مالی خوب و بالایی برخوردار هستند به امر پسندیده و شایسته مدرسه سازی از مجموعه تلاش های مجمع خیرین مدرسه ساز است.

شهبازبیگی ادامه داد: انجام چنین کارهای خیر و پر منفعت اثرات ماندگاری دارد و تا مادامی که انسانها در این مکان ها به تحصیل مشغول هستند خیرات و برکات فراوانی برای بانیان این اماکن در پی خواهد داشت.

قائم مقام مدیر کل و رئیس نظارت بر مجمع خیرین مدرسه ساز اداره کل شهرستان های استان تهران با اشاره به کمبود فضاهای آموزشی  تاکید کرد: عملکرد ما  نباید به گونه ای باشد که خیرین از ادامه کار دلسرد شوند.

گفتنی است در این جلسه با اهدا لوح تقدیر از تلاش های صادقانه مجامع خیرین مدرسه ساز مناطق تابع تجلیل به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :