18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ ۰۴:۴۸:۵۶
کد مطلب:  620114
مدیرآموزش و پرورش ناحیه ی یک در مراسم گرامیداشت هفته سلامت:
سلامتی جسم و روان دانش آموزان یک ضرورت است

مدیرآموزش و پرورش ناحیه ی یک زنجان در مراسم گرامیداشت هفته سلامت و زمین پاک در روستای اسفجین گفت:سلامتی جسم و روان دانش آموزان یک ضرورت است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از ناحیه یک،آیین گرامیداشت هفته سلامت و روز زمین پاک به میزبانی مدرسه‌ی شبانه روزی عصمت روستای اسفجین، با حضور مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان، رئیس اداره سلامت اداره کل، مسئولین مرکز بهداشت استان و شهرستان زنجان، معلمان و دانش آموزان این آموزشگاه ها برگزار شد.

دویرانی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان ضمن تبریک  اعیاد ماه شعبان و تقدیر و تشکر از مدیر، معلمان و عوامل اجرایی مدرسه شبانه روزی عصمت روستای اسفجین، به خاطر برنامه ریزی و میزبانی شایسته‌،گفت: سلامتی جسم و روان دانش آموزان یک ضرورت است، زیرا آینده این کشور در دستان کودکان و نوجوانان امروز خواهد بود.

وی تصریح کرد:بنابراین هر مقدار که در حوزه‌ی سلامت دانش آموزان هزینه شود، یک سرمایه گذاری مطمئن است.

دویرانی همچنین با اشاره به اول اردیبهشت ماه، به عنوان روز بزرگداشت سعدی، ابیاتی از این شاعر برجسته را نیز، متناسب با هفته‌ی سلامت، برای حاضرین قرائت کرد.   

 دویرانی در ادامه از مناسبت روز زمین پاک - دوم اردیبهشت - یاد کرد و گفت: ما یک زمین بیشتر نداریم و باید از آن مراقبت کنیم چرا که زمین خانه‌ی ماست.

وی در پایان ابراز داشت:به همین منظور، در ناحیه ‌ یک،  حرکت خوبی به راه افتاده است که هدف آن  کاهش زباله های نایلونی و پلاستیکی است و می تواند در حفظ محیط زیست موثر باشد.

به اشتراک بگذارید :