18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ ۰۸:۱۹:۱۷
کد مطلب:  619572
مدیر کل آموزش وپرورش استان درا ختتامیه هفتمین جشنواره نوجوان سالم:
نهضت فرهنگی در آموزش وپرورش برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در حال اجرا است

مریم رشتچی مدیر کل آموزش وپرورش استان در مراسم نمادین هفتمین جشنواره نوجوان سالم گفت: رویکرد آموزش وپرورش،برنامه ریزی واجرای فعالیت های ترویجی وفرهنگی است .

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان مریم رشتچی مدیر کل آموزش وپرورش استان در مراسم نمادین هفتمین جشنواره نوجوان سالم گفت: رویکرد آموزش وپرورش،  برنامه ریزی واجرای فعالیت های ترویجی وفرهنگی است .

این مقام مسئول ادامه داد: فعالیت های آموزشی و نمایشگاهی، برگزاری جشنواره ها وتهیه وتوزیع محصولات فرهنگی نیز از دیگر راهکارهای آموزش وپرورش در جهت آگاه سازی بیشتر دانش آموزان در خصوص مخاطرات پیرامونشان است.

وی افزود:باید در دانش آموزانمان مهارت نه گفتن را تقویت نماییم تا بتوانند با خطراتی که تهدیدشان می کنند مقابله نمایند.

رشتچی در ادامه سخنان خود گفت: نهضت فرهنگی در آموزش وپرورش برای پیشگیری در برابر آسیب های اجتماعی با  شناخت بیشتر از قابلیت هایی که داریم در حال اجراست ودانش آموزان در این میان هر کدام فرصت هایی در آموزش وپرورش هستند که می توان از آنان به خوبی بهره برد چرا که آنان به خوبی در دستاوردهایشان اهداف جشنواره را معرفی کرده بودند.

مدیر کل آموزش وپرورش استان در پایان افزود: امروزه شاهد این هستیم که همه خانواده ها به محیط پیرامون خود ودانش آموزان حساس هستند ودر صدد آگاه سازی فرزندانشان می باشند که این موجب خرسندی است.

 در ادامه و پس از سخنرانی ذبیح اله تاراسی معاون تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش وپرورش استان،از معلمان و دانش آموزان موفق در این جشنواره تجلیل به عمل آمد.

 

به اشتراک بگذارید :