12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ ۰۶:۲۷:۲۹
کد مطلب:  618701
از سوی رییس اداره سنجش و ارزشیابی آموزش وپرورش استان اعلام شد:
حوزه بندی آزمون و نحوه چاپ و تاییدکارت ورود به جلسه مرحله دوم المپیادهای علمی سال1397

محمد خندان رییس اداره سنجش و ارزشیابی آموزش وپرورش استان زنجان،حوزه بندی آزمون و نحوه چاپ و تاییدکارت ورود به جلسه مرحله دوم المپیادهای علمی سال1397را اعلام کرد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از اداره سنجش و ارزشیابی استان زنجان ، محمد خندان رییس اداره سنجش و ارزشیابی آموزش وپرورش استان زنجان،حوزه بندی آزمون و نحوه چاپ و تاییدکارت ورود به جلسه مرحله دوم المپیادهای علمی سال1397را اعلام کرد.

براین اساس وی ابراز داشت:مرحله دوم آزمون المپیادهای علمی کشور از روز سه شنبه چهارم لغایت هفتم اردیبهشت ماه سال جاری،با شرکت97 نفر که از بین یک هزار و 35 نفر از داوطلبان استان در پژوهش سرای امیر اعلم غضنفریان زنجان به نشانی خیابان صفا روبروی کارخانه کبریت ،کوچه علوی، پشت کانون نور پ4 به صورت متمرکز استانی برگزار خواهد شد.

خندان افزود: دانش آموزان بایستی کارت ورود به جلسه آزمون را سامانهoly.medu.ir چاپ و به تایید مدرسه محل تحصیل خود برسانند.

این مقام مسئول اظهار داشت:به راه یافتگان مرحله کشوری که دوره آموزشی آن در تهران برگزار خواهد شد،از سوی باشگاه دانش پژوهان جوان مدال طلا،نقره و برنز اعطا شده و در کنکور سراسری نیز امتیازات ویژه ای به آنان اختصاص خواهدشد.

به اشتراک بگذارید :