14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ ۰۴:۱۶:۲۳
کد مطلب:  618479
در حال برگزاری؛
گردهمایی مدیران و کارشناس مسئولان شاخه فنی و حرفه ای شهرستان های استان تهران

گردهمایی مدیران و کارشناس مسئولان شاخه فنی و حرفه ای شهرستان های استان تهران با حضور مدیرکل دفتر آموزش فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش در ناحیه ری 2 در حال برگزاری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، گردهمایی مدیران و کارشناس مسئولان شاخه فنی و حرفه ای شهرستان های استان تهران با حضور مدیرکل دفتر آموزش فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش در ناحیه ری 2 در حال برگزاری است.

میرضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت: تبیین ساختار جدید شاخه فنی و حرفه ای ،استقرار پایه دوازدهم،ارزشیابی مبتنی بر شایستگی و فعالیت های تولیدی هنرستان ها با شعار حمایت از کالای ایرانی از جمله اهداف اصلی این نشست تخصصی است.

شفیع پور، استفاده از ظرفیت هنرستان های فنی و حرفه ای ، انتقال تجارب مدیران و نقد و نظر کارشناسان متخصص در این حوزه را از دیگر برنامه های این نشست تخصصی دانست و افزود: امیدواریم که در برگزاری این گونه نشست ها بتوانیم با برطرف کردن چالش ها و موانع موجود در توسعه مهارت آموزی در بین دانش آموزان گامهای ارزنده ای برداریم .

به اشتراک بگذارید :