19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ ۰۸:۳۶:۳۲
کد مطلب:  617998
همزمان با روز جانباز:
از جانبازان فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان ابهر تجلیل به عمل آمد

همزمان با هفته جانباز در مراسمی با حضور مسئولان آموزش و پرورش ابهر از جانبازان و ایثارگران فرهنگی این اداره تجلیل به عمل آمد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از ابهر،در مراسمی با حضور موسی رضایی مدیر  آموزش و پرورش ابهر، حجت اله عباسی معاون آموزش متوسطه و مصطفی محمودی رئیس شورای شهر ابهر از جانبازان و ایثارگران فرهنگی اداره آموزش و پرورش این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

دراین مراسم مدیر  آموزش و پرورش ابهر ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز، گفت: همه مسئولان و آحاد مردم باید تکریم از جانبازان و ایثارگران را به عنوان قهرمانان ملی وظیفه خود بدانند.

رضایی با بیان این که عزت و افتخار کشور، مرهون صبر، استقامت ، ایثار و فداکاری جانبازان و ایثارگران است گفت: اقتدار امروز ما با وجود شما عزیزان معنا پیدا کرده است به گونه ای که کسی جرات کوچکترین تعرضی به کیان کشور را به خود نمی دهد.

وی ادامه داد: جانبازان انقلاب اسلامی،از فرهنگ عاشورا الگو گرفته اند و ملتی که در فرهنگ خود  امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل داشته باشد هیچگاه دچار ذلت،خمودگی و غفلت نخواهد شد.

در ادامه مصطفی محمودی رئیس شورای شهر ابهر با اشاره به این که فرهنگ جانبازی که به تاسی از ائمه اطهار در بطن شیعه پایه گذاری شده است ما را در مسیر سعادت سوق داده است گفت: تجلیل از جانبازان و تکریم خانواده های شهدا به گونه ای که یاد و خاطره حماسه آفرینی این عزیزان در خاطر ملت بزرگ ایران بماند موجب خواهد شد که نسل جوان کشور به خوبی این ستاره های درخشان آسمان کشور را بشناسند و از آنان الگو بگیرند.

گفتنی است در پایان این مراسم ضمن تجلیل از جانبازان فرهنگی از صفی اله فیروزی و علی دودانگه مسئولان بسیج فرهنگیان و دانش اموزان که به تازگی به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :