11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ ۰۶:۴۵:۰۰
کد مطلب:  617844
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری دومین جشنواره سفیران سلامت

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری دومین جشنواره سفیران سلامت در سالن ولایت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد رحیم معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت: معاونت تربیت بدنی و سلامت در راستای برنامه توسعه و سند تحول بنیادین گامهای ارزنده ای را در جهت رسیدن به جامعه سالم در بین دانش آموزان برداشته است.

وی، مدرسه محوری را از اولویت های اصلی آموزش و پرورش خواند و افزود: مدرسه باید کانون تحول محله باشد و مثلت مدرسه،منزل و محله در شکل گیری جامعه ای سالم و پرنشاط نقشی بسیار کلیدی ایفا می کنند.

رحیم ،با تاکید بر اینکه  بر ای سلامت خود و افراد جامعه باید ارزش جدی قائل باشیم ،تصریح کرد:تغذیه درست، فعالیت بدنی،ورزش و سبک زندگی سالم باید مورد توجه جدی قرار گرفته و به دانش آموزان آگاهی های لازم در این زمینه داده شود.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان با اشاره به شعار سازمان بهداشت جهانی با عنوان "سلامت برای همه " خاطرنشان کرد: کار در حیطه سلامت کاری بسیار جدی است که نیازمند سرمایه گذاری و عزم همگی مردم و مسولین را دارد چرا که در غیر اینصورت با چالش جدی رشد آسیب های اجتماعی روبرو خواهیم بود.

 

 


به اشتراک بگذارید :