14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ ۰۷:۰۱:۴۶
کد مطلب:  617813
مدیر کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران در اختتامییه دومین جشنواره سفیران سلامت:
حضور بیش از 170 هزار دانش آموز به عنوان سفیران سلامت در شهرستان های استان تهران

مدیر کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران از حضور بیش از 170 هزار دانش آموز به عنوان سفیران سلامت در مدارس شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط  عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در اختتامیه دومین جشنواره سفیران سلامت با اشاره به حضور و استقبال پررنگ دانش آموزان در این عرصه گفت: در دومین جشنواره سفیران سلامت اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران  420 اثر در زمینه نقاشی، 210 اثر در زمینه عکاسی،105 اثر نقاشی و126 اثر داستان کوتاه در بخش دانش آموزی به مرحله استان راه یافتند.

فولادوند ادامه داد: در بخش مراقبین سلامت نیز 50 اثر عکاسی و 21 فیلم کوتاه به دبیرخانه جشنواره سفیران سلامت رسیدند که از این میان 2 اثر شرایط حضور در مرحله کشوری را به دست آوردند.

مدیر کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران در بخش دیگری از سخنان خود سلامت جسم و جان را یکی از مباحث اصلی هر جامعه پیشرفته و در حال توسعه دانست و افزود: آموزش در شخصی اثر گذار خواهد بود که از لحاظ جسمی و روانی در سلامت باشد.

این مقام مسئول با تاکید بر ضرورت توسعه فرهنگ سلامت در جامعه تصریح کرد: جامعه ای که فرهنگ سلامت و خودمراقبتی در آن ضعیف باشد با مشکلات جدی روبرو می گردد.

فولادوند ،حلقه اتصال خانواده ها و متولیان سلامت کشور را دانش آموزان سفیران سلامت دانست و خاطرنشان کرد: دانش آموزان ما باید مهارت زندگی کردن را به درستی فرا گیرند و در راستای توسعه فرهنگ سلامت ،آموزش های لازم را دریافت نمایند.

گفتنی است در این همایش از برگزیده گان رشته های مختلف دومین جشنواره سفیران سلامت تجلیل شد..

 

 


به اشتراک بگذارید :