10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ ۰۹:۱۸:۱۷
کد مطلب:  615299
مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش:
استفاده از مشارکت موسسان در تصمیم گیری های و تصمیم سازی ها ضروری است

مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش، پرورش در جمع شورای هماهنگی موسسان مدارس و مراکز غیردولتی استان زنجان گفت: استفاده از مشارکت موسسان در تصمیم گیری های و تصمیم سازی ها ضروری است

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان،مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش در جمع شورای هماهنگی موسسان مدارس و مراکز غیردولتی استان زنجان گفت : بخش غیردولتی در آموزش و پرورش نیازمند نگاه متفاوت و مناسب است.

طهرانیان با اشاره به نقش و جایگاه شورای هماهنگی موسسان مدارس و مراکز غیردولتی گفت : این شورا بازوی توانمند اجرایی و فکری بخش غیردولتی آموزش و پرورش است.

وی با اشاره به تدوین اساسنامه صندوق حمایت از موسسان گفت : خوشبختانه با پیگیری های سازمان مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش اساسنامه این صندوق تدوین شد و بدون شک با تشکیل این صندوق که یکی از مطالبات به حق موسسین بوده است بخش اعظمی از مشکلات موسسان مرتفع خواهد شد.

مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به توسعه مراکز پیش دبستانی و اهمیت این دوره تحصیلی گفت : تنها مرجع صدور مجوز فعالیت مراکز پیش دبستانی آموزش و پرورش است و هیچ نهاد و ارگانی مستقلا نمی تواند مجوز فعالیت این مراکز را صادر کند .

طهرانیان در ادامه سخنان خود از صدور کارت مهارت معلمی به کلیه معلمان مدارس ابتدایی غیردولتی اشاره کرده افزود : این کارت در واقع کارت صلاحیت حرفه ای معلمان می باشد که در تابستان سال جاری و پس از برگزاری دوره های آموزشی به معلمان مدارس غیردولتی ابتدایی صادر خواهد شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :