12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ ۰۹:۱۶:۴۹
کد مطلب:  615296
مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش:
نگاه علمی و کارشناسی به مقوله مشارکت های مردمی از الزامات است

مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش در جمع کارشناسان مشارکت های مردمی مناطق و نواحی استان زنجان بر نگاه علمی و کارشناسی به مقوله مشارکت های مردمی تاکید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان،مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش در جمع کارشناسان مشارکت های مردمی مناطق و نواحی استان زنجان  بر نگاه علمی و کارشناسی به مقوله مشارکت های مردمی تاکید کرد.

وی در جلسه کارشناسان مدارس غیردولتی مناطق و نواحی استان زنجان گفت : امنیت سرمایه گذاری بخش خصوصی یک اصل است ، باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم تا همه کسانی که توانایی مالی دارند بتوانند در حوزه آموزش و پرورش سرمایه گذاری کنند.

طهرانیان تاکید کرد : دولت به تنهایی قادر به اداره آموزش و پرورش نیست باید زمینه برای فعالیت بخش غیردولتی فراهم شود،ضروری است بخش غیردولتی در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها بیش از پیش دخیل باشند.

مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش ضمن تشکر از کارشناسان مشارکت های مردمی مناطق و نواحی گفت: کارشناسان این حوزه نقش مهمی در ارتقای کمی و کیفی حوزه غیردولتی دارند.

 

به اشتراک بگذارید :