11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ ۰۵:۱۰:۰۰
کد مطلب:  614933
رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور :
تأسیس 450 مجمع خیرین مدرسه ساز در کشور

شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز دماوند ، با حضور مسئولین کشوری ، استانی ، شهری و خیرین شهرستان برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از دماوند ، شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز دماوند، با حضور محمد رضا حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه سازکل کشور، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران، شریعتی مشاور و عضو مجامع خیرین مدرسه ساز کشور و استان تهران ،قورچی بیگی معاونت مشارکتهای مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران ، مسئولین استانی ،شهری و خیرین دماوند در سالن کوثر برگزار شد .

 

محمدرضا حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کل کشور ضمن تشکر از مشارکت خیرین در امر خطیر مدرسه سازی ،گفت : از شروع تأسیس مجمع خیرین مدرسه ساز تا کنون بالغ بر 650 هزار خیر در داخل کشور و یک هزار خیر در خارج از کشور ، جهت ایجاد بستر برای کسب دانش فرزندان ایران زمین عضو می باشند .

 

حافظی با اشاره به خیرنیک اندیش اکبر ابراهیمی که حدود196 مدرسه را در نقاط مختلف کشور احداث نموده است ،تصریح کرد : اگر چه کار خیر در هر زمان ارزشمند است اما چه بهتر ، افراد در زمان حیات خود به این مهم اقدام نمایند .

رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور با اشاره  به تأسیس 450 مجمع خیرین مدرسه ساز در کشور ، به ارائه و تبیین فعالیتهای این مجمع در داخل و خارج  کشور پرداخت .

به اشتراک بگذارید :