11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ ۰۵:۱۱:۲۹
کد مطلب:  614919
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
سهم 45 درصدی خیرین در احداث مدارس شهرستان های استان تهران

شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز دماوند با حضور رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز ، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و مسئولین استانی ، شهری و خیرین دماوند برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز دماوند ضمن تشکر از حضور و مشارکت خیرین در امر مهم مدرسه سازی ،گفت : رشد دانش آموزی شهرستانهای استان تهران با 945 هزار دانش آموز بی سابقه است .

 

وی با اشاره به رشد جمعیتی شهرستان های استان تهران، و افزوده شدن سالانه 35 هزار دانش آموز به جمعیت دانش آموزی این استان تاکید کرد:  با افزایش تراکم دانش آموزی و وجود فرهنگهای مختلف ، چنانچه برنامه ریزی صحیح صورت نگیرد شاهد افزایش آسیبهای اجتماعی خواهیم بود .

 

فولادوند با اشاره به اداره 50 درصد مدارس شهرستانهای استان تهران به صورت دو شیفت و کمبود فضای آموزشی ، احداث مدارس جدید و کمک خیرین در این امر را ضروری دانست و تصریح کرد:45 درصد مدارس شهرستانهای استان تهران توسط خیرین نیک اندیش احداث شده است که با همت این عزیزان  مشکلات فضای آموزشی تا اندازه ای کاهش یافته است . 

به اشتراک بگذارید :