11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ ۰۵:۰۳:۰۴
کد مطلب:  614896
مدیر آموزش و پرورش ناحیه2 بهارستان:
توسعه فعالیت های قرآنی یکی از رسالت های آموزش و پرورش در مدارس

مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان در آئین اختتامیه مسابقات قرآن،عترت و نماز و فرهنگی هنری در ناحیه2بهارستان گفت: توسعه فعالیت های قرآنی در بین دانش آموزان یکی از رسالت های آموزش و پرورش در مدارس می باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ناحیه2بهارستان،حسینعلی بنار مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان در آئین اختتامیه مسابقات قرآن،عترت و نماز و فرهنگی هنری ناحیه2بهارستان گفت: هدف از برگزاری اختتامیه ،اجرای سنت نیکوی تقدیر و تشکر و تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآن،عترت و نماز و فرهنگی هنری،است.

وی افزود: توسعه تعلیم و تربیت قرآنی و ایجاد زمینه های توسعه فعالیت های قرآنی و پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان با یادگیری آموزه های دینی از اهداف برگزاری این مسابقات می باشد.

 

بنار با تاکید بر اینکه، توسعه فعالیت های قرآنی در بین دانش آموزان یکی از رسالت های آموزش و پرورش در مدارس می باشد و می کوشد استعدادهای بالقوه دانش آموزان را از حالت بالقوه به بالفعل پرورش دهد، تصریح کرد: هدف از تعلیم و تربیت صرف انتقال مجموعه ای از محفوظات علمی نیست بلکه پرورش همه جانبه و توسعه در تمامی جهات  شخصیتی انسان است.

 

شایان ذکر است در خلال برنامه از برگزیدگان قرآن،عترت و نماز و فرهنگی هنری ناحیه2بهارستان تجلیل به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :