20 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ ۰۸:۲۴:۵۶
کد مطلب:  614348
سرپرست آموزش و پرورش استان اصفهان:
روش الگویی ماندگارترین تاثیر را در تعلیم و تربیت دارد

محمد جواد احمدی: در آموزش و پرورش و در تعلیم و تربیت ماندگارترین تاثیر شیوه الگویی است و امیدواریم بر همین اساس و با پیروی از بزرگان در این مسیر گام برداریم .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ، محمد جواد احمدی در آیین جشنواره برترین طرح ها و برنامه های دوره پیش دبستانی و ابتدایی خطاب به جمع حاضر افزود: باور به توسعه و داشتن آینده ای که با تعالی همراه باشد در سایه وجود معلمانی است که تحول ایجاد می کنند.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به اینکه عامل تحول معلمان هستند و در هیچ کجای دنیا رسانه ها نمی توانند نقشی اینچنینی را ایفا کنند اظهار داشت: دانش آموزان ما در یک نمایشگاه دائمی هستند که گرداننده آن معلم ها هستند و لحظه به لحظه از آنها تاثیر می گیرند.

احمدی با اعلام اینکه باید با نگاه درست این سنگر را حفظ کنیم تصریح کرد: با نگاه فله ای و هیاتی نمی توان کلاس را اداره کرد بلکه تعلیم و تربیت باید بر اساس منطق، پژوهش و تحقیق باشد.

وی تاکید کرد: در سند تحول ، نظارت بر عهده آموزش و پرورش است و به همین خاطر باید در گلوگاه تصمیم گیری و عمل به شکل کارشناسی عمل کرد.

به اشتراک بگذارید :