22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ ۰۴:۵۰:۵۱
کد مطلب:  614061
طی حکمی از سوی مدیر دستگاه تعلیم و تربیت استان؛
رئیس جدید اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش آذربایجانشرقی منصوب شد

با صدور حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجانشرقی کیانوش عطایی بعنوان رئیس جدید اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش آذربایجانشرقی منصوب شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ با صدور حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجانشرقی کیانوش عطایی بعنوان رئیس جدید اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش آذربایجانشرقی منصوبو از زحمات و تلاشهای علیرضا فرشباف که به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند، در طول مدت تصدی این پست قدردانی شد.

شایان ذکر است که  کیانوش عطایی پیش از این علاوه بر اشتغال در پست های مختلف آموزشی و اداری  رئیس اداره امور اداری وتشکیلات آموزش وپرورش استان آذربایجانشرقی بود.

گفتنی است که آیین رسمی تودیع و معارفهرئیس جدید اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش آذربایجانشرقی در گردهمایی مدیران و روسای آموزش وپرورش نواحی ومناطق آموزش وپرورش استان خواهد بود.

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و مجموعه کارکنان آموزش و پرورش استان ضمن تبریک این انتصاب، توفیق و سربلندی روزافزون هر دو عزیز را در کلیه شئونات زندگی از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایند.

به اشتراک بگذارید :