11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ ۰۷:۰۲:۳۵
کد مطلب:  613443
مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر:
کسب رتبه برتر یازدهمین دوره لیگ علمی پایا توسط دانش آموزان اسلامشهری

مدیر آموزش و پرورش کسب عنوان برتر یازدهمین دوره " لیگ علمی پایا" در استان و راهیابی دانش آموزان اسلامشهری به مرحله نیمه نهایی را تبریک گفت .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روبط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از اسلامشهر، حسن حبیبی پور ، مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر با اعلام این خبر افزود:در این مسابقات دانش آموزان بصورت گروه‌های ۵ نفره، در رشته های علوم پایه،علوم ریاضی،علوم تجربی،علوم انسانی،علوم کامپیوتر،برنامه نویسی و لیگ پژوهشی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

وی با اشاره به اینکه مرحله مقدماتی لیگ علمی پایا 4 اسفندماه با حضور بیش از سیزده هزار تیم برگزار گردید، تاکید کرد: برگزیدگان مرحله مقدماتی جهت رقابتی تنگاتنگ وارد مرحله نیمه نهایی شده و در نهایت برگزیدگان مرحله نیمه نهایی به مرحله بین المللی راه خواهند یافت.

حبیبی پور تصریح کرد: هشت گروه برتر هر پایه به مرحله کشوری صعود می‌نمایند و گروه‌های برتر تسهیلات ویژه بنیاد ملی نخبگان را دریافت می‌کنند.

 

گفتنی است،لیگ علمی بین المللی پایا ،مسابقه ای است علمی که توسط سازمان بسیج دانش آموزی، برای پایه های ششم تا دهم، برگزار میشود.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :