11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ ۰۶:۴۶:۱۷
کد مطلب:  613414
مدیر آموزش و پرورش قرچک:
جلسات انجمن اولیاء مدارس در‌جهت فرهنگ‌سازی مصرف کالای ایرانی برگزار می شود

مدیرآموزش و پرورش قرچک گفت: جلسات انجمن اولیاء و مربیان مدارس در‌جهت فرهنگ‌سازی مصرف کالای ایرانی برگزار می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران به نقل از قرچک ،مهدی نیکبخت مدیرآموزش و پرورش قرچک با اشاره به اینکه بی‌کاری به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی است که امروزه دامن‌گیر کشور شده است، اظهار داشت : مقام معظم رهبری درجهت رفع بی‌کاری و جلوگیری از بحران بی‌کاری امسال را به‌عنوان سال حمایت از اشتغال و کالای ایرانی نامگذاری کردند.

 

وی افزود: درحقیقت حمایت از کالای ایرانی از زیر شاخه های همان اقتصاد مقاومتی است که تقریبا دو سه سالی از سوی مقام معظم رهبری به عنوان شعار سال نامگذاری شد و امسال هم با عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شد با این امید که همه ی مسوولین و مردم درجهت تحقق  شعارسال دست به دست هم بدهند.

 

نیکبخت ادامه داد: اگرعزم ملی و همگانی صورت بگیرد مطمئن باشید که چرخ اقتصاد کشور و کارخانجات و صنعت ما بهتر از گذشته خواهد شد.

 

مدیر آموزش و پرورش قرچکبا تاکید بر اینکه آموزش و پرورش به عنوان دستگاهی که میتواند بیشترین و مهم ترین تاثیر را در فرهنگ سازی برای مصرف کالای ایرانی در جامعه داشته باشد، تصریح کرد:درجهت تحقق منویات مقام معظم رهبری با برگزاری منظم جلسات، چه در جلسات شورای اداری آموزش و پرورش، جلسات مدیران وجلساتی که بین مدیران مدارس و انجمن های اولیا و مربیان وجود دارد، در قالب یک تلاش همگانی نسبت به فرهنگ سازی در حوزه حمایت از کالای ایرانی باید کار کنیم.

این مقام مسئول یادآورشد:: جلسات انجمن اولیاء مربیان مدارس در شهرستان قرچک برای فرهنگ سازی مصرف کالای ایرانی از اویل اردیبهشت در کلیه مدارس قرچک آغاز می شود .

نیکبخت خاطرنشان کرد: مجموعه ی آموزش و پرورش قصد دارد در حوزه ی فرهنگ سازی و نهادینه کردن این موضوع، تلاش کند که در گام اول، این کار باید از خود آموزش و پرورش شروع شود.

 

 

به اشتراک بگذارید :