9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ ۰۴:۴۹:۰۰
کد مطلب:  613269
مدیرآموزش وپرورش رباط کریم:
باید به آموزش وپرورش نگاه حرفه ای داشت

مدیرآموزش وپرورش رباط کریم عملکردنظام آموش و پرورش شهرستان رباط کریم را تشریح کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران به نقل ازرباط کریم، محمد حسن رفیعی مدیرآموزش وپرورش رباط کریم ازرشد1/13درصدی دانش اموزان در این شهرستان خبرداد وافزود: درحال حاضر64 هزار دانش اموزدرشهرستان وجود دارد که به نسبت سال گذشته 6 هزارنفرافزایش داشته است.

وی با اشاره به کمبود نیروی انسانی در شهرستان  تاکید کرد: رشد وتراکم بالای دانش آموزی و همچنین کمبود فضای آموزشی نیازمند یک برنامه ریزی دقیق و مدون است تا بتوان با کمترین هزینه و چالش ، مشکلات آموزشی را مدیریت کرده و سال تحصیلی 98-97 را به خوبی آغاز کنیم.

این مقام مسئول با تاکید بر ارائه خدمات مطلوب برای فرهنگیان شهرستان تصریح کرد: ساخت باشگاه رفاهی ،استادیوم ورزشی با زمین چمن مصنوعی و پیست دو و میدانی ،برج نور،سالن ورزشی چندمنظوره شامل سالن تیروکمان،تیراندازی و پینگ پنگ از جمله مواردی است که با همت خیرین ومساعدت استاندارتهران احداث خواهدشد.

رفیعی در پایان خاطرنشان کرد: شهرجدید پرند با توجه به پروژه های مسکن مهر از افزایش بالای جمعیتی برخورداراست که نیازمند توجه جدی هم در تامین.نیروی انسانی و هم فضای آموزشی در این مناطق می باشد

گفتنی است ،حدود30مدرسه دردولت تدبیروامید  در این شهرستان ساخته شده است.

به اشتراک بگذارید :