11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ ۰۹:۳۶:۱۸
کد مطلب:  611258
فرماندار پیشوا:
هزینه کردن در آموزش‌وپرورش سرمایه‌گذاری برای آینده کشور است

فرماندار پیشوا گفت: باید تلاش مؤثری به ‌منظور برگزاری مطلوب برنامه‌های هفته بزرگداشت مقام معلم در پیشوا صورت بگیرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از پیشوا، محمدکرم محمدی در جلسه شورای آموزش ‌و پرورش پیشوا گفت: بنا به فرموده معمار کبیر انقلاب اسلامی، نقش معلم در جامعه، نقش انبیاست و بر همین اساس باید تمام تلاش خود را به‌منظور برگزاری مطلوب برنامه‌های هفته بزرگداشت مقام معلم در پیشوا انجام دهیم.

وی با اشاره به اینکه هرکدام از مدارس به‌ صورت جداگانه در هفته بزرگداشت مقام معلم برنامه‌هایی را پیش‌بینی و اجرا خواهند کرد ، تاکید کرد : لازم است علاوه بر آن، مراسم متمرکزی در جهت تقدیر از بازنشستگان فرهنگی، معلمان نمونه، مدیران، معاونان و مشاوران برگزار شود.

فرماندار پیشوا با تأکید بر لزوم بهره‌ گیری از توان آموزش‌ و پرورش در اجرای برنامه‌های مختلف ، تصریح کرد: لازم است تا از توان دانش آموزان و آموزش‌وپرورش برای برگزاری برنامه‌های بزرگداشت هفته معلم استفاده شود.

 

محمدی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر لزوم رسیدگی به مشکلات بازنشستگان گفت: باید به بازنشستگانی که مشکلات جدی دارند، کمک شود تا از طرق مختلف بخشی از مشکلات آنان کاسته شود.

 

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: شهرداری ،شورای اسلامی شهر، ادارات سطح شهرستان و دهیاران باید در بحث فضاسازی هفته بزرگداشت مقام معلم و اجرای هر چه‌بهتر برنامه‌های این ایام تمام تلاش خود را به‌کارگیرند.

 

 

به اشتراک بگذارید :