11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ ۱۱:۵۶:۴۶
کد مطلب:  609664
مدیرکل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران در نشست تخصصی ساماندهی نیروی انسانی استان:
بیش از 33 هزار کلاس درس در شهرستان های استان تهران ساماندهی می شود

نشست تخصصی ساماندهی نیروی انسانی شهرستان های استان تهران با حضور رئيس مركز برنامه ريزي ، منابع انساني و فناوري اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در کهریزک برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران نشست تخصصی ساماندهی نیروی انسانی شهرستان های استان تهران با حضور رئيس مركز برنامه ريزي ، منابع انساني و فناوري اطلاعات وزارت آموزش و پرورش، معاون طرح و برنامه مركز برنامه ريزي ، منابع انساني و فناوري اطلاعات وزارت آموزش و پرورش ،مدیرکل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران، شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و روسای مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران، در کهریزک برگزار شد.

عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش ورورش شهرستان های استان تهران در این نشست اظهار داشت: سالانه چیزی در حدود 35 هزار دانش آموز به جمعیت دانش آموزی شهرستان های استان تهران اضافه می گردد که باید با مدیریت درست بتوانیم شرایط عادلانه تحصیل را برای آنها فراهم کنیم.

فولادوند با اشاره به کمبود نیروی انسانی در این استان ،تاکید کرد: تراکم بالای دانش آموزی در این استان و همچنین کمبود فضای آموزشی نیازمند یک برنامه ریزی دقیق و مدون است تا بتوان با کمترین هزینه و چالش ، مشکلات را مدیریت کرده و سال تحصیلی 98-97 را به خوبی آغاز کنیم.

این مقام مسئول با تاکید بر ساماندهی 33 هزار کلاس درس در شهرستان های استان تهران، تصریح کرد: شهرستان های پرند و پردیس با توجه به پروژه های مسکن مهر از افزایش بالای جمعیتی برخوردارمی باشند که نیازمند توجه جدی هم در تامین نیروی انسانی و هم فضای آموزشی در این مناطق می باشد.

مدیرکل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به وجود 120 هزار دانش آموز اتباع خارجی در این استان ، خاطرنشان کرد : تفاوت های فرهنگی ،تراکم بالای کلاس های درس و کمبود فضاهای آموزشی استاندارد از جمله مباحثی است که اگر مورد توجه جدی قرار نگیرد رشد آسیب های اجتماعی را به همراه خواهد داشت.

 

 

به اشتراک بگذارید :