11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ ۱۱:۰۰:۰۷
کد مطلب:  608335
مدیر كل گزینش وزارت آنوزش و پرورش:
گزینشگران استان به پرونده داوطلبان با دقت و رأفت اسلامی رسیدگی کنند

مدیركل گزینش وزارت آموزش و پرورش با حضور در هسته گزینش اداره كل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران با معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره كل ، مدیر هسته گزینش و گزینشگران شهرستانهای تهران دیدار كرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، احمد طاهر سلطانی مدیركل گزینش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به مثبت بودن ارزیابی عملكرد هسته گزینش شهرستان های استان تهران گفت: آموزش گزینشگران همواره  باید به شکل جدی مورد توجه قرار گیرد .

وی ضمن تأكید بر ارتقا امور گزینش ،تصریح کرد: گزینشگران استان به پرونده داوطلبان با دقت، سرعت و رافت اسلامی رسیدگی نمایند.

سلطانی با تقدیرازحمایتهای اداره كل آموزش وپرورش شهرستان های تهران از هسته گزینش خاطرنشان کرد: تلاش در جهت تحقق شعار سال، باید در اولویت های مسایل امسال قرار گیرد.

در ادامه یدالله شهبازبیگی معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به به اهمیت كار گزینش و نقش گزینشگران در جذب نیروی انسانی متعهد و متخصص گفت: وضعیت جذب نیروی انسانی در حوزه غیردولتی و آزمونهای استخدامی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

 

 

به اشتراک بگذارید :