11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ ۰۹:۴۳:۵۴
کد مطلب:  608263
مدیر آموزش و پرورش پاکدشت:
آیین کلنگ زنی فضای آموزشی و تربیتی شهید محسن قرایی

آیین کلنگ زنی فضای آموزشی و تربیتی شهید محسن قرایی با حضور مسئولین شهرستان برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقا از پاکدشت ، محمد سلسپور مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت با اعلام این خبر،گفت: به همت بنیاد برکت که یادگار حضرت امام خمینی (ره) است کلنگ ساخت این فضای آموزشی را به زمین زده می شود.

وی با اشاره به اینکه مصوبه ساخت این فضای آموزشی تربیتی در سال گذشته انجام و بودجه آن تعیین و تهیه شده است،تاکید کرد: با توجه به تراکم دانش‌آموزی و رشد سریع جمعیت در این شهرستان فقط در شهر پاکدشت 6 مدرسه ابتدایی تا مهر‌ ماه سال جاری باید به تعداد مدارس افزوده شود تا بتوانیم پاسخگوی دانش‌آموزان مقطع ابتدایی باشیم.

سلسپور ادامه داد: زمین این پروژه در سال گذشته توسط رئیس شورای اسلامی روستای علی‌آباد اهدا شده تا در آن مدرسه رشد آموزشی و کاهش تراکم‌جمعیت دانش‌آموز در دیگر مدرسه روستا را شاهد باشیم.

 

مدیر آموزش و پرورش پاکدشت با تاکید بر ثواب مدرسه سازی ،تصریح کرد: مدرسه بهترین راه رسیدن به خداست و وقفی گران‌بهاتر از مدرسه یافت نمی شود، چرا که دانش‌آموزان از مدرسه می توانند راه مسجد را پیدا کنند و در مسیر هدایت گام بردارند.

 

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم به مدد خیرین مدرسه ساز بتوانیم روزهای شکوفایی علم و دانش را در این شهرستان همه با هم شاهد باشیم.

گفتنی است ،در شهرستان پاکدشت 70 هزار دانش‌آموز مشغول به تحصیل می باشند.

به اشتراک بگذارید :