11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ ۰۸:۳۰:۴۲
کد مطلب:  608170
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
4 برنامه اصلی معاونت تربیت بدنی در سال 97 اعلام شد

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از محور اصلی برنامه های این معاونت در سال جدید خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد رحیم معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت: كیفیت بخشی درس تربیت بدنی و استقرار پایه دوازدهم از اصلی ترین برنامه های این معاونت در سال جدید می باشد.

وی، با اشاره به استقرار مدیریت مجتمع های ورزشی در سال 97 ،تاکید کرد:آماده سازی و اعزام تیم والیبال استان به مسابقات جهانی دانش آموزان از دیگر برنامه های اصلی این معاونت می باشد.

رحیم، تصریح کرد:برگزاری جشنواره نوجوان سالم در راستای نهضت فرهنگی ، آموزشی پیشگیری و كنترل آسیب های اجتماعی محیط های دانش آموزی از دیگر برنامه های جدی معاونت تربیت بدنی در سال جدید می باشد.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران همچنین برگزاری جشنواره سفیران سلامت را در راستای ارتقای سطح سلامت محیط های دانش آموزی بسیار ضروری دانست و بر کیفیت اجرای آن در سال جدید تاکید کرد.

 

به اشتراک بگذارید :