11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ ۰۹:۲۲:۰۹
کد مطلب:  607033
مدیر آموزش و پرورش ورامین:
تکریم شایسته همکاران فرهنگی یکی از اولویت های اصلی سال جدید است

مدیریت اولین جلسه هماهنگی برنامه ها و اقدامات شش ماهه سال 97 با محوریت بزرگداشت هفته معلم ، پروژه مهر و هفته مشاغل در مکان شورای این مدیریت برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ورامین ، امیر محمدی مدیر آموزش و پرورش ورامین با اشاره به شان و منزلت معلمان گفت:امروز معلمان وظایف سنگینی در قبال دانش آموزان در زمینه های اعتقادی،اجتماعی و فرهنگی دارند .

وی ،جایگاه و منزلت شغل معلمی را در جامعه ی اسلامی بسیار بالاتر و متفاوت تر از سایر مشاغل دانست و افزود:خوشبختانه با برنامه ریزی های صورت گرفته آموزش و پرورش ورامین در حال رشد و پیشرفت است و در همین راستا اقدامات بسیار قابل توجهی صورت گرفته است.

 محمدی در بخش دیگری از سخنان خود با توجه به فرا رسیدن هفته مشاغل تاکید کرد:  تبیین سخنان مقام معظم رهبری درراستای حمایت از کالای ایرانی و آموزش‌های مهارتی در سطح اداری ، مدارس و به خصوص هنرستا نهای شهرستان مورد توجه جدی باید قرار گیرد .

مدیر آموزش و پرورش ورامین ،ارتقای اثر بخشی و افزایش کارایی در نظام تعلیم و تربیت از جمله اهداف کلان سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برشمرد و افزود :در اجرای طرح فرهنگ سازی عمومی  برای حمایت از کالای ایرانی بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری تمامی مدارس شهرستان ورامین به ویژه هنرستا نهای منطقه نقشه راهشان  این است و  بر این اساس حرکت می نمایند .

این مقام مسئول در پایان تصریح کرد: ما باید تلاش کنیم تا کیفیت آموزشی و پرورشی درتمام مدارس شهرستان را ارتقا دهیم .

به اشتراک بگذارید :