11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ ۰۸:۵۹:۱۹
کد مطلب:  606976
مدیر آموزش و پرورش پیشوا:
4 پروژه در حال ساخت آموزش و پرورش پیشوا در اولویت است

مدیر آموزش و پرورش پیشوا از روند مدارس در حال ساخت شهرستان بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از پیشوا ،رحیم جهانی مدیر آموزش و پرورش پیشوا در بازدید از پروژه های در حال ساخت آموزشی این شهرستان گفت: با همکاری خیرین و اداره کل نوسازی مدارس استان تهران اتمام این پروژه ها برای رفع مشکلات و کمبود فضای آموزشی لازم الاجراست و در اولویت قراردارد.

 

وی تکمیل و آماده سازی فضاهای آموزشی را نیاز مبرم آموزش و پرورش شهرستان دانست  و افزود: با توجه به بافت فرسوده بیشتر مدارس، اولویت بندی ساخت مدارس و همچنین تعمیر و تجهیز مدارس با مشکلات و موانعی روبروست که با همت خیرین ،این 4 پروژه مهم در حال ساخت است.

 

جهانی، نقش خیران را در پیشرفت تعالی جامعه، نقشی مهم و تاثیرگذار توصیف کرد و ادامه داد: مدرسه های زیادی در کل کشور توسط خیرین ساخته شده و این رسالت بزرگ به ویژه در مناطق محروم کشور با توجه به وجود بیشترین کمبودها در حوزه تأمین فضاهای آموزشی ، همچنان کمک و مساعدت خیرین را می طلبد.

گفتنی است، از آموزشگاه عشایری شهید کریم احمدی در روستای شترخوار جلیل آباد، آموزشگاه رئیسی زاده روستای یام ، آموزشگاه شهید رسولی روستای گلعباس و همچنین آموزشگاه یاران حضرت زهرا (س) محله سناردک بازدید به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :