11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ ۰۸:۵۴:۴۳
کد مطلب:  606947
معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی خبر داد:
18 فروردين، پايان مهلت ثبت اطلاعات در سامانه شهریه

معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی از پايان مهلت ثبت اطلاعات مدارس غيردولتي در سامانه شهریه تا 18 فروردين ماه خبر داد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، مجتبي زيني وند گفت: آخرین فرصت ورود اطلاعات مدارس غیر دولتی در سامانه شهریه مدارس تا پایان وقت اداری شنبه مورخ ۱۸ فروردین ماه است و مدارسی که تا این تاریخ اطلاعات خود را وارد نکرده باشند از مبلغ شهریه سال قبل برخوردار خواهند شد .

 

 زینی وند اظهار كرد: امسال الگوی شهریه با توجه به آسیب شناسی نسبت به سال‌های گذشته تدوین شد و برای اجرای صحیح آن سامانه الکترونیکی فعال شده است که تمام فرایند تعیین شهریه در این سامانه انجام می‌شود و موسسان مدارس غیردولتی باید اطلاعات را در سامانه وارد کنند.

 

رئیس سازمان مدارس غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی ادامه داد: پس از مهلت مقرر، ادارات آموزش‌وپرورش باید اطلاعاتی که توسط موسسان وارد شده را بررسی و میزان شهریه توسط مناطق آموزش‌وپرورش براساس هزینه تمام شده در هر مدرسه مشخص شود. شهریه تعیین شده در سامانه قرار می‌گیرد و دسترسی خانواده‌ها به میزان شهریه هر مدرسه مشخص است.

 

وی افزود: تمام فرایند الگوی شهریه براساس فعالیت‌های آموزشی و پرورشی و عملکرد مدرسه مشخص است و شهریه هر مدرسه در سامانه اعلام می‌شود و خانواده‌ها بعد از ثبت‌نام نهایی دانش آموز پرینتی را از طریق سامانه دریافت می‌کنند که شهریه در آن مشخص است و بعد از عقد قرارداد که به صورت الکترونیکي، پیامکی به خانواده مبنی بر اینکه فرزند شما در این مدرسه ثبت‌نام کرده و میزان شهریه آن ارسال می‌شود.

 

زيني وند تصريح كرد: برای نظارت بر فرايند نهايي شدن ثبت‌نام و پیامک ارسال شده، سامانه پاسخگویی در نظر گرفته شده است که به‌صورت پوستر در معرض دید خانواده‌ها در هنگام ثبت‌نام قرار دارد.

 

وي تا كيد كرد : خانواده ها دقت داشته باشند كه قرارداد تنها به صورت الكترونيكي بوده و به هيچ عنوان قرارداد دستی نوشته نشود.

به اشتراک بگذارید :