11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ ۱۴:۱۶:۱۵
کد مطلب:  606395
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
توسعه فرهنگ حمایت از کالای ایرانی یک ضرورت است

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در دیدار نوروزی با کارکنان و فرهنگیان شهرستانهای استان تهران از استقرار پایه دوازدهم و تخصصی شدن پایه دهم خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبد الرضا فولادوند ،مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران به مناسبت آغاز سال جدید، با کارکنان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و برخی از فرهنگیان استان دیدار کرد .

وی  با اشاره به اینکه حمایت از کالای ایرانی نیاز به فرهنگ سازی دارد، گفت : شعار امسال یعنی حمایت از کالای ایرانی باید تبدیل به فرهنگ عمومی مردم شود .

فولادوند ، جایگاه خانواده و مدرسه را مهمترین بستر توسعه فرهنگ دانست و افزود :مدرسه از مهمترین نهاد های اجتماعی ، تربیتی و آموزشی است که زیر بنای فرهنگی جامعه را رقم می زند .

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ،ضمن تشریح برنامه های کلی سال 97اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، اظهار داشت : با توجه به استقرارپایه دوازدهم، تخصصی شدن پایه دهم وهمچنین مهاجرپذیر بودن  شهرستانهای استان تهران برای سال تحصیلی جدید این اداره کل نیازمند 4 هزار و 500 نیروی جدید است که با نیاز سالهای قبل در مجموع نیازمند 11 هزار نیروی انسانی است .

این مقام مسئول، زمان آغاز برنامه های پروژه مهر سال تحصیلی 97 را قبل از نوروز خواند و خاطرنشان کرد : در سال 96 دو جلسه ی پروژه مهر برگزار شد که در جهت ساماندهی مطلوب  نیروی انسانی و تشکیل کمیته های تخصصی برنامه های مفصلی تدوین شده است .

 

به اشتراک بگذارید :