11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ ۰۷:۴۵:۰۰
کد مطلب:  606252
صبح امروز صورت گرفت:
دیدار نوروزی وزیر آموزش‌وپرورش با کارکنان حوزه ستادی

وزیر آموزش‌وپرورش در دیدار صمیمی با مدیران و کارکنان حوزه ستادی، سال نو را به آنان تبریک گفت.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، صبح امروز سید محمد بطحایی به مناسبت آغاز سال جدید از نزدیک با معاونان، مدیران کل، کارشناسان و کارکنان حوزه ستادی دیدار کرد و آغاز سال جدید را به آن‌ها تبریک گفت.

 

در اين ديدار سيد محمد بطحايي گفت: صرف‌نظر از رده‌های سازماني مختلف، همه ما اعضاء يك خانواده هستيم، خانواده‌ای كه موفقيت يا ناكامي نظام آموزش‌وپرورش به‌پای آن نوشته خواهد شد، بنابراين موفقيت ما درگرو  تلاش همه اعضاء هست و ملاك موفقيت بر اساس كار يك فرد سنجيده نمی‌شود و اين كار جمع و گروه است كه باعث موفقيت می‌شود.

 

وي با اشاره به فعالیت‌هایی كه در دوره چندماهه دولت دوازدهم در وزارت آموزش‌وپرورش انجام‌شده است، اظهار داشت: كارهاي زيادي را باهم شروع کرده‌ایم و به‌واسطه تلاش همكاران موفقیت‌های زيادي داشته‌ایم و سختی‌های زيادي هم‌پشت سر نهاديم و كارهايي را كه اميد موفقيت در آن كم بوده را با يكديگر به سرانجام رسانديم اما اين مقدار فعاليت كافي نيست و بايد تلاش بيشتري كرد.

 

سيد محمد بطحايي با ترسيم نقشه راهبردي وزارت گفت: در سال 97 مدارس بايد به سمتي بروند كه دانش آموزان پس از خروج از مدرسه توانايي حل مسائل زندگي را داشته باشند.

به اشتراک بگذارید :