11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ ۱۳:۵۶:۴۷
کد مطلب:  605826
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش:
پذیرش 3 میلیون و 415 هزار و 822 نفر مسافر نوروزی در مراکز اقامتی فرهنگیان تا پایان روز 11 فروردین ماه 97

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: تا پایان روز یازدهم فروردین ماه 3 میلیون و 415 هزار و 822 نفر مسافر نوروزی در مراکز اقامتی پذیرش شده اند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، گودرز کریمی فر به اعلام جدیدترین آمار پذیرش مسافران نوروزی در مراکز اسکان موقت پرداخت و اظهار کرد: آمار اسکان نوروزی 97 تا پایان روز شنبه 11 فروردین ماه، به 3 میلیون و  415 هزار و 822 نفر در قالب 948 هزار و 832 خانوار رسید.

 

وی افزود: بر این اساس، آمار اسکان نوروزی تا کنون به 9 میلیون و 145 هزار و 665 نفر- روز می‌رسد.

 

کریمی فر اظهارکرد: استان‌های فارس، اصفهان، خراسان رضوی، خوزستان، هرمزگان، بوشهر، گیلان، یزد، مازندران و لرستان به ترتیب پذیرای بیشترین مسافران نوروزی در مراکز اسکان بوده‌اند.

 

وی گفت: استان فارس با پذیرش  571059 نفر (پانصد و هفتاد و یک هزار و پنجاه و نه نفر)   و استان البرز با پذیرش  4521 نفر ( چهار هزار و پانصد و بیست و یک نفر )  به ترتیب ، بیشترین و کمترین مسافرین نوروزی فرهنگی را به خود اختصاص داده اند.

 

کریمی فر اظهار امیدواری کرد: تاکنون خوشبختانه هیچ اتفاق ناگواری در مراکز و پایگاههای اسکان فرهنگیان ، گزارش نشده است و کلیه ی مسافرین فرهنگی در اسکان فرهنگیان تحت پوشش بیمه حوادث و مسئولیت مدنی قرار گرفته اند.

 

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: وزارت آموزش و پرورش ، در 5 مقوله ی برنامه ریزی - سازماندهی - هماهنگی - کنترل و نظارت با استفاده از کلیه ی ظرفیت های موجود ، تمام تلاش خود را در راستای رضایتمندی فرهنگیان و به منظور اعتلای منزلت اجتماعی فرهنگیان با رویکرد تسهیل مسافرت ها ی نوروزی به کار گرفته که خوشبختانه بازخورد گزارش ها و نظارت ها ، حاکی از عملکرد کیفی و مطلوب اسکان فرهنگیان تا این لحظه می باشد.

به اشتراک بگذارید :