11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ ۱۲:۴۰:۴۸
کد مطلب:  605755
مدیرکل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان های استان تهران با 28 هزار نفر روز مسافر به ایستگاه پایانی رسید

مدیرکل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از پذیرش 3 هزار و 830 خانوار در ستاد اسکان شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدارضا فولادودند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح برنامه های اسکان موقت فرهنگیان در شهرستان های استان تهران ، اظهار داشت:21 پایگاه از تاریخ 28 اسفندماه 96 لغایت 11 فروردین 97 میزبان فرهنگیان در مراکز اسکان موقت نوروزی بوده اند.

 

فولادوند با تاکید بر میزبانی 8 مرکز آموزشی و رفاهی شهرستان های استان تهران در طرح اسکان نوروزی ،تصریح کرد: شهرستان های ری،شهریار،ملارد،رباط کریم،جوادآباد،ورامین و فیروزکوه به صورت دائمی همچنان میزبان فرهنگیان عزیز می باشند.

 

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از فعالیت 52 مدرسه در طرح اسکان موقت فرهنگیان خبر داد و افزود:مجموع 324 کلاس درس در دو نوع ویژه و الف در شهرستان های استان پذیرای میهمانان نوروزی سال 97 بوده اند.

وی در ادامه گفت: تعداد 5 هزار نسخه نشریه مهربانان و بسته فرهنگی در اختیار مسافران نوروزی قرار گرفت که در مجموع شهرستان ری با بیشترین پذیرش در صدر جدول پذیرش و اسکان مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران قرار گرفت.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه 42 بازدید دوره ای از مراکز اسکان موقت فرهنگیان این استان صورت پذیرفته است، خاطرنشان کرد: در سه شهرستان ، رباط کریم ، دماوند و پاکدشت مراکز آموزش رفاهی در حال ساخت است که در نیمه اول سال 1397 به بهره برداری خواهند رسید.

به اشتراک بگذارید :