11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ ۰۸:۴۳:۲۱
کد مطلب:  603857
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در بازدید اسکان فرهنگیان ری؛
کیفیت مطلوب همراه باکاهش هزینه های سفر هدف اصلی در اسکان فرهنگیان است

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، مدیر کل تعاون وزارت آموزش و پرورش و معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان در ری بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش  شهرستان های استان تهران؛ علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، ضمن ابراز رضایت از کیفیت ارائه خدمات به مسافرین نوروزی در این اماکن گفت: ابتکار دست اندر کاران مدیریت مراکز اسکان فرهنگیان  شهرستان های استان تهران در تبدیل برخی از این اماکن به اقامتگاه های دائمی، کمک قابل توجهی به ایجاد کیفیت در این مراکز نموده و این موضوع باعث ایجاد رضایت در مخاطبین ساکن در این مراکز شده است.

 

الهیار ترکمن افزود: توجه به تقویت زیر ساخت و برنامه ریزی برای بهبود کیفیت این مراکز یکی از نکات درخور توجهی است که دست اندر کاران حوزه اسکان در سطح شهرستان های استان تهران می بایستی به آن اهتمام ویژه ای داشته باشند.

 

 معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش هدف از تلاش تمام دست اندر کاران اداره مراکز اسکان را ایجاد کیفیت رضایت بخش به همراه کاهش هزینه های سفر دانست و یادآورشد:  کیفیت مطلوب به همراه کاهش هزینه های سفر، هدف اصلی در عرصه اسکان فرهنگیان است.

 

گفتنی است، مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ،معاون مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به همراه جمعی از مدیران و معاونین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از جمله مقامات مسئولی بودند که در این بازدید حضور داشتند.

 

به اشتراک بگذارید :